Rozhodčí Mičánek, Mikuš (Výlov 0. FC)   Hřiště CIS

Góly 19' Schenk F., 50' Holeček R.
Fotka ze zápasu

Dneska se počasí vyvedlo možná až moc ... V takových parných dnech je pak nestřídání znát o to víc, na terén jsme si ale rozhodně nemohli stěžovat.

Už při rozcvičování soupeř působil celkem fotbalově, a tak nám bylo jasné, že to tentokrát nebudeme mít tak snadné. Ničeho jsme se ale nezalekli a v prvním poločase jsme měli víc ze hry a dokázali jsme častěji podržet balón. Naneštěstí dnes přišla první a poslední slabší chvilka v obranné fázi a po pěkné soupeřově narážečce jsme letos poprvé inkasovali. Jakub tak ukončil svoji neuvěřitelnou, více než 180 minut dlouhou neprůstřelnost. Určitě ale naváže následujícími sedmi koly :-). Druhý poločas nám nezbývalo než otevřít obranu a útočit ve více lidech, protože stále máme problémy s chabou střeleckou potencí. I když si tak soupeř snáze vytvořil několik nebezpečných šancí, taktický tah se nám vyplatil a vyrovnali jsme na konečných 1:1.