Rozhodčí Zajíček, Pastorek (Čech Mejd)   Hřiště CIS

Góly 60' Štěpánek P.
Fotka ze zápasu

Tiše jsme doufali, že se počasí umoudří a Císařská louka uschne, ale na hřišti, bohužel, ještě pár louží zůstalo. Tuto sezónu již tradičně jeden na střídání jistil naše fyzické síly.

Začali jsme na straně, kde brankoviště nebylo pod vodou, a celý první poločas bylo tedy útočení o dost těžší. Hra postrádala přesnost, nápad a suchý terén, a moc šancí na ani jedné ze stran k vidění nebylo. Druhá půle byla v tomto směru o něco zajímavější. Již po deseti minutách nás začal znepokojovat bezgólový stav, a tak jsme se do útoku hrnuli o poznání více a snažili jsme se hru urychlit. Soupeř si sice vytvořil pár rádoby šancí, ale hru jsme měli pod rádoby kontrolou my. Náš tlak se stupňoval, několikrát jsme dokonce vystřelili na bránu (!), ale ke gólu vždy kus chyběl. Od hrozivé remízy 0:0 nás zachránil gól v poslední minutě. Po závaru jsem se zorientoval rychleji než soupeřův obránce a brankář už jen smutně sledoval míč mezi svýma nohama.

Výkon nic moc, ale výhra zasloužená ... Snad to příště bude lepší.