Datum, čas So 10.12.2005, 10:00
Rozhodčí Froňka (1.FC Farkáň ´92)   Hřiště CIS

Góly 35' Holeček R., 43' Štěpánek P., 53' Holeček R.

Hrát 10. prosince se v Hanspaulce člověku jen tak nepoštěstí a byli jsme o to více mile překvapeni, když jsme uviděli povrch hřiště. Malá vrstva bahna lepícího se na podrážky tam sice byla, ale teda od tohohle data bych čekal něco mnohem horšího. Mile nás překvapila i skupina fanynek Habetu, která sice nefandila nám, ale my jsme rádi za každého fanouška. :-)

Celý první poločas jsme hráli dost nevýrazně a v podstatě jsme si žádnou vážnější šanci nedokázali vytvořit, což se ale o soupeři dá říci také. Vše podstatné se odehrálo až v poločase druhém. Začali jsme se trochu víc snažit a zanedlouho se nám to vyplatilo. Po spálené gólové šanci a závaru před soupeřovou brankou se míč dostal k Radkovi, který pěknou střelou zavěsil míč pod břevno a zajistil nám tak vedení 1:0. Po několika minutách jsem po pohotové Honzově nahrávce dokázal střelou k tyči zvýšit na 2:0, ale to nás tak nějak ukolébalo a soupeř hned po rozehrávce vstřelil svůj jediný gól. Hru jsme již pak kontrolovali a Radek před koncem ještě pojistil naši výhru. Na závěr ještě musím vyzdvihnout záslužnou práci Lukáše v poli při získávání balónů a podobně.

Doufejme, že vytoužené 4. místo bude naše ... Přeju hodně štěstí při zimní přípravě. ;-)