Podzim 2005, 8.I (4.)
Datum, čas So 19.11.2005, 8:45
Rozhodčí Macháček (Fernet team Říčany)   Hřiště K2

Góly 39' Brožek

Jestli jsme ještě chtěli myslet na postup nebo aspoň na původně plánované 4. místo, dneska byla jediným východiskem výhra. Sice jsme museli podrážkami vyrýt do sněhu lajny a náhradnímu rozhodčímu půjčit píšťalku, ale pak už jsme mohli v klidu začít. Protože Green shock až do minulého zápasu s Eme nezaváhal, věděli jsme, že to bude težké utkání ...

Po úvodním hvizdu se nám dařilo držet balón a nahrávat si a hned na začátku jsme dokázali několikrát nebezpečně vystřelit. Po zbytek první půle se hrálo dost vyrovnaně, ale víc šancí jsme si vytvořili my. Ve druhém poločase jsme se ani nedočkali našeho obvyklého útlumu a mohli jsme tak pokračovat v dobře rozehraném utkání. Po hromadě zahozených šancí se konečně zrodila pěkná akce ozdobená Radkovou asistencí uličkou, kterou s přehledem zakončil Jakub a vedení 1:0 jsme si v klidu udrželi až do konce.

Tahle výhra je pro nás určitě cenná, ale nemyslím, že to byla jen nějaká náhoda nebo štěstí. Hráli jsme zodpovědně se zajištěnou obranou a soupeře jsme v podstatě za celý zápas nepustili do vážnější gólové šance. Jediná vada na kráse je fakt, že se naši útočníci už několik zápasů trápí v koncovce, ale věřím, že to tam už příští zápas začne zase padat. :-)