Podzim 2005, 8.I (4.)
Datum, čas Ne 6.11.2005, 10:00
Rozhodčí Dusil (1.FC Plameňáci)   Hřiště K6

Góly 20' Bondar, 32' Pavlíček, 33' Holeček Z., 43' Štěpánek P., 59' Bondar

Dneska se počasí opět celkem vyvedlo a na povrch jsme si rozhodně nemohli stěžovat. Jestli jsme ještě chtěli přemýšlet o postupu, museli jsme vyhrát, ale samozřejmě jsme věděli, že to bude těžké ...

Úvod zápasu byl ale z naší strany plný nepřesností a zbrklých odkopů a v podobném duchu jsme bohužel pokračovali i po zbytek první půle, byť se naše hra pozvolna zlepšovala. Po jedné takové nepřesnosti v rozehrávce jsme poprvé inkasovali pěkným gólem k tyči. Do druhé půle jsme tedy naši hru museli zlepšit a docela se nám to i podařilo. Vycházelo nám víc nahrávek a všichni jsme začali hrát aktivněji. Bohužel jsme ale dostali druhý gól po přímáku, kdy Karel obstřelil naši nejistě postavenou zeď, což Jirka v bráně vůbec nečekal ... Na to jsme ale dokázali rychle odpovědět, když Honza od rohu nahrál na druhou volnému Zdeňkovi, který už neměl těžkou úlohu. To nás povzbudilo a naše aktivita ještě vzrostla. Asi za 10 min přišla po Lukášově nahrávce moje střela k tyči, což znamenalo vyrovnání na 2:2. Potom nás ale soupeř už dokázal ubránit a minutu před koncem ještě stačil vstřelit vítězný gól tečovanou střelou.

Grats Eme, ale remíza by zápasu slušela víc.