Rozhodčí Pecák, Předota (U Blekotů)   Hřiště HAGI3

Góly 22' Holeček R., 27' Holeček Z., 34' Štěpánek H., 52' Kopinec, 57' Ambros
Fotka ze zápasu

Již při příchodu na Hagibor jsme se zalekli těch oblak škvárového prachu, ve kterých jsme občas zahlédli nějakého hráče, výjimečně míč. Ale i to k Hanspaulce patří a tak jsme se šli neohroženě převléknout do černých dresů .

Zápas začal v poměrně klidném tempu, které nám vyhovovalo. Po několika náznacích šancí Radek vstřelil náš první gól a tahle krásná pravá šibenice nám zajistila převahu na celý zápas. Za pět minut nás Zdeněk dostal do vedení 2:0 hlavičkou do protipohybu brankáře.Ve druhé půli nastal náš klasický útlum, ale v mnohem menší míře než je zvykem. Ke vzpruze nám pomohl Honzův gól po akci s Radkem, ale bohužel jsme později po chybě v obraně inkasovali. Naší výhru 4:1 dovršil Lukáš po mé asistenci a závaru před brankou soupeře.