Jaro 2005, 8.M (8.)
Datum, čas So 9.4.2005, 16:15
Rozhodčí Najman, Suchánek (Berlínští Lvi)   Hřiště P3

Góly 19' Balcar, 35' Kubrycht, 42' Čechák

Na tenhle zápas jsme přijeli patřičně nabuzení z minula a s velkým chtíčem po výhře. Úplně podle našich představ však utkání nevyšlo.

Začali jsme s celkem vysokým tempem hry a hned v úvodu utkání se nám podařilo několik vyvedených útoků na bránu soupeře, ale chyběl nám ten správný klid a chladná hlava v zakončení, takže z toho bylo jen několik zbrklých střel coby pár lehkých soust pro brankáře. Po rychlém úvodu se naše hra dostala do menšího útlumu a soustředili jsme se spíše na obranu. Bohužel jsme po chvilkovém tlaku ke konci prvního poločasu poprvé inkasovali. Mohlo to být ovšem ještě horší po Lukášově nešťastné ruce v našem pokutovém území při blokování rohu. Velké díky a obdiv patří Jirkovi za skvěle chycenou penaltu.

Do druhé půle jsme se snažili vstoupit jako do té první, s čistou hlavou, ale naneštěstí jsme dostali gól druhý po nedorozumnění v naší obraně. Poté jsme se opravdu snažili utkání ještě zvrátit, vrhali jsme se ve větším počtu do útoku, ale v tu chvíli už jsme zkrátka ničeho většího nebyli schopni. Jediná světlejší chvilka druhého poločasu bylo naše snížení na konečných 1:2 po chybě a nepozornosti soupeřova brankáře.